Salon tatuażu w Szczecinie
Cennik tatuaży kolorowych
oraz różnych napisów.

Cennik tatuaży - studio tatuażu w Szczecinie

W naszym studiu White Crow cena wykonywanego tatuażu zależy głównie od jego wielkości i stopnia skomplikowania. Tatuaże niestandardowe to takie, które zajmują większą powierzchnię ciała, posiadają dużą ilość detali oraz wykonane są przy użyciu wielu kolorów. Do nietypowych tatuaży można zaliczyć te składające się ze skomplikowanych wzorów typu geometria i maori, które zazwyczaj tworzone są na podstawie projektu rysowanego od podstaw wg pomysłu tatuatora (np. biomechanika). Przy takich pracach ilość potrzebnych sesji oraz cenę określa tatuator!

Wzornik cennika - tatuaże napisy - pobierz TUTAJ

Wzornik cennika - tatuaże kolorowe - pobierz TUTAJ

Zadatki są obowiązkowe i bezzwrotne!

W naszym studiu tatuażu White Crow zadatek wynosi 100 zł! W przypadku sesji całodniowej należy wpłacić 200 zł danego zadatku za każde umówione spotkanie. Jeśli więc jesteś ze Szczecina? Zapraszamy do naszego studia! Zarezerwuj termin już dzisiaj i wpłać należny nam zadatek. Rezerwacji i szczegółowych informacji na temat tatuażu udzielamy i omawiamy wraz z naszymi Klientami także poprzez facebooka. Jest to zdecydowane ułatwienie dla osób spoza miasta, które nie mogą realnie pojawić się w naszym salonie tatuażu w Szczecinie.

W przypadku kiedy coś Ci wypadło i nie możesz przyjść na umówiony termin. Zadzwoń do naszego studia tatuażu, co najmniej dwa lub trzy dni wcześniej. Termin można przełożyć tylko i wyłącznie jeden raz bez utraty zadatku. Jeśli jednak nie powiadomisz nas lub zrezygnujesz z wyznaczonego terminu - zadatek przepadnie! Szanujmy wzajemnie swój czas!

White Crow - dogodne i konkretne terminy!

Czas oczekiwania na termin zależny jest od rodzaju wzoru oraz indywidualnego terminarza artysty. Zadzwoń lub umów się z nami poprzez facebooka. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć i ustalić z Tobą najwłaściwszą datę.

Projekt - ciekawe koncepcje i efektowne wykonanie!

Projekty powstają na podstawie materiałów przesłanych przez naszych Klientów. Wykonywane są one na bieżąco tj. najwcześniej dzień przed umówioną sesją. W przypadku małych tatuaży często jest łatwiej omówić i narysować wszystko w dniu wizyty w naszym studiu. Przygotowanie projektu w ustalonym terminie powoduje, że cały czas tatuator jest w temacie określonego tatuażu. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani tatuowaniem w naszym salonie tatuażu White Crow w Szczecinie!


Studio tatuażu White Crow · ul. Osiek 9; 70-535 Szczecin · tel. +48 575 847 342 · e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. · Numer konta: 11 1050 1559 1000 0091 2006 7997

Copyright © 2018   www.white-crow.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.