Tatuaże Szczecin -
oryginalne projekty
tatuaży akwarelowych

Tatuaż akwarelowy - kolorowe tatuaże to uczta dla oka

Tatuaż w technice akwareli zwanej także techniką watercolor umożliwiają stworzenie bardzo kreatywnych, wielobarwnych wzorów. Charakteryzują się tym, że nie posiadają wyraźnie zaznaczonych konturów, a liczne pastelowe barwy przenikają się i łączą, tworząc piękne kompozycje. Efekt końcowy często kojarzy się z obrazem wykonanym przez artystę posługującym się farbami wodnymi i pędzlem.

Wzory są swobodne, nieszablonowe, przypominają ilustracje z książek dla dzieci lub powieści s-f. Miękkie linie umożliwiają uzyskanie efektu całkiem innego, niż przy tradycyjnym tatuażu, w którym to duże znaczenie mają kontury i detale. Motywy jakie są wybierane na tatuaże akwarelowe, mogą być bardzo zróżnicowane, często są to zwierzęta lub kwiaty, ale też inne nieforemne kształty, pobudzające wyobraźnię. Tatuaż watercolor cieszy się największą popularnością wśród kobiet, ponieważ pastelowe kolory i fantazyjne kształty trafiają w ich poczucie estetyki.

Tatuaże watercolor w Szczecinie  - unikalne wzory

Tatuaż akwarela to jedna z trudniejszych technik. Płynne przejścia kolorów, smugi i rozmycia imitujące prawdziwe malowidła na płótnie wymagają talentu i wbrew pozorom dużej precyzji. Tatuaże watercolor, tak jak i inne ulegają stopniowemu blaknięciu, jednak ich odświeżenie może być nieco utrudnione, ponieważ nie ma wyraźnie zaznaczonych granic. Dlatego warto zdecydować się na nieco wyrazistsze kolory, ponadto istotna jest odpowiednia pielęgnacja takiego rysunku na ciele.

W studio tatuażu White-Crow wykonamy dla Ciebie dowolny tatuaż w technice akwareli, dokładając starań, aby był niepowtarzalny i spełnił Twoje oczekiwania. Dbamy o sterylne warunki pracy i miłą atmosferę. Przyjdź do naszego salonu tatuażu w Szczecinie i sam się przekonaj!

White Crow


Studio tatuażu White Crow · ul. Osiek 9; 70-535 Szczecin · tel. +48 575 847 342 · e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. · Numer konta: 11 1050 1559 1000 0091 2006 7997

Copyright © 2018   www.white-crow.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.