Stylowe i ponadczasowe
tatuaże w Szczecinie
black and grey - White Crow

Mocny tatuaż z przekazem – black and grey

Dla każdego kto chciałby ozdobić swoje ciało tatuażem mamy do zaproponowania rożne style i techniki jego wykonania. W naszym studio tatuażu w Szczecinie - White Crow prezentujemy szeroką ofertę z rozmaitymi wzorami i pomysłami na tatuaże dla osób o różnych usposobieniach i charakterach. Potrafimy idealnie dopasować tatuaż do Twojej osobowości i gustu spełniając najwyższe oczekiwania. Technika black and grey (styl czarno-szary) polega na użyciu tylko czarnego tuszu i jego stopniowanych odcieni.

Tatuowane w tym stylu tatuaże zachwycają zarówno niesamowitą głębią jak i detalami, których jest całe mnóstwo. Dzięki temu, że są czarne, mocne i mają wyrazisty kontur prezentują się najlepiej w połączeniu z dziełami portretowymi, jak również krajobrazami zachwycającymi swoją głębią.

White Crow

Tatuaże w Szczecinie w stylu black and grey!

W naszym studio White Crow wykonujemy tatuaże w najróżniejszych odcieniach czerni i szarości. Charakteryzują się one niezwykłą popularnością, a ich niewątpliwą zaletą i cenioną cechą jest ponadczasowość. Tatuaż w stylu black and grey cieszy się powodzeniem wśród mężczyzn, gdyż jest on mocny i bardzo widoczny. Przyjdź do naszego studia tatuażu w Szczecinie, a pomożemy wybrać Ci odpowiednie miejsce na ciele i wzór idealnie pasujący do Twoich oczekiwań!

Jesteśmy przekonani, że spośród tysięcy wzorów i wielu technik, które dają nam pole do popisu stworzymy na Twoim ciele prawdziwe dzieło sztuki. Nasze możliwości nie znają granic. Przekonaj się już dziś!


Studio tatuażu White Crow · ul. Osiek 9; 70-535 Szczecin · tel. +48 575 847 342 · e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. · Numer konta: 11 1050 1559 1000 0091 2006 7997

Copyright © 2018   www.white-crow.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.