Tatuaże graficzne -
profesjonalne wykonanie
w studio White Crow!

Studio White-Crow - graficzne tatuaże w Szczecinie

Tatuaże w stylu graficznym to najczęściej monochromatyczne wzory, przypominające rysunki wykonane ołówkiem lub tuszem. Zdarza się jednak, że wypełnia się je kolorem, wszystko zależy od pomysłu i upodobań. Styl ten nie ma ścisłych ram, choć najczęściej wykorzystywane są motywy zwierząt oraz figur geometrycznych i abstrakcji często efekt końcowy to też oryginalne połączenie kilku wzorów.

To jeden z popularniejszych styli tatuowania, na który w równym stopniu decydują się mężczyźni i kobiety. Wzory tatuaży graficznych mogą być niewielkich rozmiarów, ale styl ten wykorzystywanych jest także przy rozległych pracach, zajmujących duży obszar ciała. Przyjdź do naszego studio tatuażu w Szczecinie i przedstaw swoje oczekiwania, a my na podstawie zasłyszanych informacji wykreujemy indywidualny projekt tatuażu graficznego, który będzie odzwierciedleniem Twojego zamysłu. Zapewniamy, że będziesz zadowolony z efektu!

White Crow

Wykonamy dla Ciebie efektowne tatuaże grafiki

Tworzymy w różnych stylach i przez lata pracy, wykonaliśmy wiele tatuaży graficznych, które spodobały się ich właścicielom. Wykonujemy także poprawki nieudanych tatuaży, które wymagają korekty lub uzupełnienia. Tatuowanie to nasza pasja, dlatego wychodzi nam to tak dobrze! Przykładamy dużą wagę do higieny pracy, sterylnych narzędzi i komfortu Klientów - tworzymy przyjemną atmosferę, aby czas spędzony w naszym salonie tatuażu w Szczecinie był miło wspominany i skłaniał Was do kolejnej wizyty u nas.

W razie potrzeby służymy poradą w doborze motywu, choć ostateczną decyzję zostawiamy oczywiście Klientom, w końcu tatuaż powinien nie tylko efektownie wyglądać, ale także pasować do właściciela. Każdy powinien czuć się dobrze w swojej wytatuowanej skórze ;)


Studio tatuażu White Crow · ul. Osiek 9; 70-535 Szczecin · tel. +48 575 847 342 · e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. · Numer konta: 11 1050 1559 1000 0091 2006 7997

Copyright © 2018   www.white-crow.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.