Indywidualne napisy
w formie tatuażu
- styl i precyzja wykonania

Napisy – różne inspiracje i czcionki do wyboru

White Crow to wyjątkowe i bardzo klimatyczne studio tatuażu w Szczecinie, w którym burza pomysłów naszych tatuatorów połączona z perfekcyjnym wykonaniem i dokładnością nada każdemu Klientowi określonego charakteru. Napisy są jednym z popularniejszych motywów tworzenia tatuażu na ciele. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, a nasi Klienci coraz częściej decydują się na ich wytatuowanie. Preferowane są inicjały, daty, imiona, ważne cytaty, hasła jak i pojedyncze litery, mające istotne znaczenie w życiu naszych Klientów. Możliwości w tym stylu są ogromne, a liczba inspiracji jest nieograniczona!

W kwestii napisów mamy całkowitą wolność i pole do popisu, jednak ostrzegamy, że wybór nie należy do łatwych. Należy pamiętać o tym, że każde wytatuowane słowa będą identyfikowana i kojarzone z Twoją osobą, a w szczególności te, które umiejscowione będą w widocznym dla innych miejscu. Wybór należy więc dobrze przemyśleć

Unikatowe wzory i style napisów - tatuaże w Szczecinie

W naszym salonie tatuażu w Szczecinie - White Crow z pewnością nie znajdziesz dwóch takich samych wzorów. Cenimy proces twórczy starając się podchodzić do każdego indywidualnie. Służymy fachową pomocą w wyborze odpowiedniego miejsca, jak i czcionki danego napisu. Należy pamiętać o tym, że decydując się na zrobienie tatuażu, zarówno słów, jak i określonego wzoru czy obrazka, musi być on zgodny z naszymi poglądami, przekonaniami i osobowością.Tatuaż powinien współgrać z naszym stylem i charakterem.

White Crow

Motywów i inspiracji jest nieskończenie wiele, dlatego służymy pomocą w doborze i wyborze określonego tatuażu. Spersonalizujemy go dla Ciebie! Potrafimy wytatuować zarówno napisy subtelne z czcionką imitującą pismo odręczne, jak również te bardziej widoczne pisane czcionką drukowaną, a także kaligrafią.


Studio tatuażu White Crow · ul. Osiek 9; 70-535 Szczecin · tel. +48 575 847 342 · e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. · Numer konta: 11 1050 1559 1000 0091 2006 7997

Copyright © 2018   www.white-crow.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.