Tatuaże Szczecin
w stylu new school
- intensywne kolory i detale!

Wachlarz wzorów i kolorów tatuaży w stylu new school

New school czyli nowa szkoła to styl, który ma swoje źródło w tradycyjnych tatuażach oldschoolowych. Istotna różnica między tymi dwoma stylami występuje głównie w kolorach. W new school kolory są bardziej intensywne i posiadają o wiele szerszą gamę odcieni. Tatuaże są bardziej wyraziste, gdyż jego linie są wyraźniej zaznaczone i widoczne.

New school charakteryzuje się skomplikowanym wzornictwem i wprowadzeniem nowoczesnych technik. Zdecydowanie większą uwagę można zwrócić na cienie i detale. Pod względem technicznym tatuaże new school są trudniejsze do wykonania, gdyż są bardziej urozmaicane i posiadają więcej szczegółów od tatuaży starszego typu. Styl ten potrafi zachować nie tylko tradycyjną przejrzystość, ale wprowadza także najróżniejsze i coraz to nowsze kombinacje, dzięki którym tatuaż nabiera wyrazistości i charakteru.

White Crow

Newschoolowe tatuaże w Szczecinie – White Crow

Motywy tatuaży newschool’owych są nieograniczone. Wykonujemy autorskie projekty o różnorodnych tematach między innymi patriotycznych, morskich i innych. Tatuujemy czaszki, bronie, zwierzęta, kobiety, rośliny, serca i inne ciekawe wzory bazując często także na graffiti i komiksach. Nasze tatuaże charakteryzują się mocną kreską i czytelnością, umieszczamy w nich cieniowane elementy często z efektem 3d. Jeśli jesteś zainteresowany zrobieniem tatuażu w tymże właśnie stylu zapraszamy do naszego studia tatuażu White Crow w Szczecinie.

Potrafimy spełnić wszelkie oczekiwania osób, które w szczególny sposób chcą upiększyć swoje ciało i wyróżniać się na tle innych osób. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i ogromnym zaangażowaniem bawiąc się konturem, formą i kolorem. Chętnie podejmujemy się zadań trudnych, realizując je z wielką przyjemnością. Zapraszamy!


Studio tatuażu White Crow · ul. Osiek 9; 70-535 Szczecin · tel. +48 575 847 342 · e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. · Numer konta: 11 1050 1559 1000 0091 2006 7997

Copyright © 2018   www.white-crow.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.