Efektowne ornamentowe
tatuaże w Szczecinie
- przyjdź i sam się przekonaj

Tatuaże ornamenty - efektowne wzory dla każdego

Tatuaże ornamenty to fantazyjne rysunki, które zachwycają złożonością wzorów, finezyjnością i symetrycznością… Ornamenty często mają przypisane jakieś znaczenie. Popularnością cieszą się znaki celtyckie, w postaci splotów nie mających początku, ani końca, które symbolizują nieskończoność uczuć i ochronę. Wzorem ornamentowym można wypełnić np. kształt zwierzęcia. Zawiłe plecionki i węzły, ornamentyka geometryczna lub roślinna, to doskonały motyw na tatuaż. Jeżeli jednak decydujemy się na tatuaż ornamentowy, dowiedzmy się wcześniej czy dany wzór symbolizuje coś konkretnego, w końcu ma on zdobić nasze ciało już na zawsze.

Tatuaże w kształcie ornamentów zazwyczaj są czarne z odcieniami szarości, chociaż zdarza się, że kolorowane są niektóre elementy wzoru - decyzja należy do Klienta. Ornamenty najczęściej wykonywane są na ramieniu, plecach lub udzie. Tatuaż ornamentowy nie musi być kopią znanych wzorów, możemy stworzyć indywidualny projekt, który zachwyci oryginalnością.

White Crow

Ornamenty na skórze - oryginalne tatuaże w Szczecinie

Zapraszamy do studio tatuażu White-Crow w Szczecinie, gdzie wykonamy dla Ciebie tatuaż w stylu ornamentowym. Przyjdź i przedstaw nam swój pomysł, a my na tej podstawie wykreujemy wzór, będący odzwierciedleniem Twojej wizji. Masz niechciany tatuaż? Możemy wykonać cover up - odpowiednio dobrany motyw ornamentu, może posłużyć do zakrycia nieudanego rysunku na skórze.

Tatuowaniem zajmujemy się od lat, mamy doświadczenie, dzięki któremu możemy służyć fachowym doradztwem. Priorytetową sprawą są dla nas higieniczne warunki pracy oraz komfort Klienta, dlatego używamy tylko sprawdzonego sprzętu cenionych w branży producentów oraz  certyfikowanych pigmentów. Marzysz o tatuażu? Skontaktuj się z naszym salonem tatuażu w Szczecinie. Czekamy na Ciebie!


Studio tatuażu White Crow · ul. Osiek 9; 70-535 Szczecin · tel. +48 575 847 342 · e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. · Numer konta: 11 1050 1559 1000 0091 2006 7997

Copyright © 2018   www.white-crow.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.