Tatuaże w Szczecinie
- wykonamy dla Ciebie
realistyczne rysunki na ciele

Realistyczne tatuaże Szczecin - precyzja wykonania

White Crow to studio z przyjazną atmosferą i klimatem. Tworzymy tutaj niepowtarzalne wzory I tatuaże. Zgodnie z aktualnymi trendami w ozdabianiu ciała zajmujemy się tatuowaniem w najpopularniejszych stylach. Bez wątpienia w aktualnej grupie tatuaży na topie widnieje realizm. Tatuaż wykonany w tym stylu tworzony jest z niezwykłą precyzją i dokładnością. Można powiedzieć, że jest idealnym odzwierciedleniem fotografii i wymaga dużej wprawy tatuatora. Nawet najmniejszy błąd prowadzić może do opłakanych efektów.

Nasze realistyczne motywy wykonywane są zarówno w urozmaiconej kolorystyce jak i czarno-białym klimacie. Realizm najczęściej wykorzystywany jest przy tworzeniu tatuaży portretowych, ale także doskonale sprawdza się w motywach przyrodniczych – fauny i flory.

Fotorealistyczne iluzje na ciele - studio White Crow

Wszystkie osoby, które pragną mieć idealne odwzorowanie ulubionej fotografii czy też zdjęcia i chcą posiadać realistyczne wzory na swojej skórze zapraszamy do studia White Crow w Szczecinie. Umiejętności naszych artystów nie znają granic. Tatuaże w 3d są uwielbiane i podziwiane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, gdyż poprzez swój realistyczny wygląd wzbudzają zainteresowanie innych ludzi. Realizm pomaga w wyrażeniu siebie i swoich emocji. W tym stylu można wytatuować sobie niemal wszystko! W precyzyjnym cieniowaniu realistycznych tatuaży specjalizujemy się od lat.

Jeśli chcesz nosić na swoim ciele portret kogoś bliskiego czy może utożsamiasz się z bohaterem ulubionego filmu? Zapewniamy, że trafiłeś pod właściwy adres. Z wielką precyzją za pomocą tuszu i maszynki staramy się oddać każdy najmniejszy detal na skórze, w taki sposób, aby całość prezentowała się jak najbardziej prawdziwie i imponująco! Oddajemy w zupełności odwzorowany obraz danego źródła inspiracji wnosząc w tatuaż sporo życia oraz nadając mu prawdziwej głębi. Przekonaj się sam!

White Crow


Studio tatuażu White Crow · ul. Osiek 9; 70-535 Szczecin · tel. +48 575 847 342 · e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. · Numer konta: 11 1050 1559 1000 0091 2006 7997

Copyright © 2018   www.white-crow.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.