Salon tatuażu Szczecin,
White Crow - trzymamy się zasad bezpiecznego tatuażu

Wybór właściwego studio i tatuatora

Jeśli marzysz o tym, by ozdobić swoje ciało tatuażem, pamiętaj, że będzie Ci towarzyszyć przez całe życie, dlatego musisz dokonać trafnego wyboru. Mowa tutaj nie tylko o motywie, ale także o odpowiednim studio i tatuatorze. Jeśli masz wizję swojego tatuażu i wstępnie wybrane salon, zapoznaj się z portfolio poszczególnych artystów. Zorientuj się, czy pośród zrealizowanych prac znajdują się tatuaże, wykonane w technice, jaką wybrałeś na swój projekt. Kolejnym krokiem może być zapoznanie się opiniami zamieszczonymi w Internecie, chociaż te nie muszą być pewnikiem, najlepiej zasięgnąć porady kogoś znajomego, kto korzystał z usług danego tatuażysty.

Kolejnym czynnikiem, który jest brany pod uwagę to cena. Odradzamy sugerowanie się najniższą ceną, ponieważ za jakość trzeba zapłacić – niskie koszty, mogą oznaczać niską jakość usług, w przypadku tatuażu, może to się skończyć źle. Lepiej zapłacić więcej i mieć pewność, że zajmie się tobą prawdziwy artysta, zaznajomiony z zasadami bezpieczeństwa. Jeśli zrobiłeś rozeznanie i wstępnie wybrałeś salon tatuażu, umów się na rozmowę. Jeżeli tatuażysta będzie wstanie Ci doradzić w sprawie projektu i zrobi dobre wrażenie, a jego wcześniejsze prace podobają Ci się i uważasz, że są dobrze wykonane, to jest to!

Zasady bezpiecznego tatuażu

Wykonanie tatuażu, to ingerencja w ciało, dlatego powinny być zachowane zasady bezpieczeństwa i higieny. Aby rana powstała podczas tworzenia tatuażu szybko się zagoiła, zgłoś się do tatuatora w pełnym zdrowiu, jakakolwiek infekcja w organizmie może powodować trudności w gojeniu. Jeśli chcesz mieć całkowitą pewność, wykonaj wcześniej podstawowe badania. Pamiętaj, że jeśli jesteś honorowym dawcą krwi, to wykonanie tatuażu dyskwalifikuje Cię na okres 6 miesięcy do oddawani krwi. Tatuaż powinien być wykonywany w sterylnych warunkach, dlatego trzeba zwrócić uwagę na ogólną czystość w pomieszczeniu.

Tatuator przed przystąpieniem do wykonania tatuażu powinien zdezynfekować skórę oraz zabezpieczyć stanowisko pracy. Zwróć uwagę czy wyciąga jednorazową igłę bezpośrednio z opakowania, czy używa jednorazowych rękawiczek i ręczników. Jeżeli zaobserwujesz niedociągnięcia w tej kwestii, masz prawo zwrócić uwagę i dopomnieć się o naprawienie błędów. Narzędzia i akcesoria powinny być sterylizowane - dowiedz się czy  w studio posiada na wyposażeniu autoklaw - urządzenie do sterylizacji. Jeżeli studio spełnia wszystkie zasady higieny, i cieszy się dobrą opinią, możesz bez obaw skorzystać z jego usług.


Studio tatuażu White Crow · ul. Osiek 9; 70-535 Szczecin · tel. +48 575 847 342 · e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. · Numer konta: 11 1050 1559 1000 0091 2006 7997

Copyright © 2018   www.white-crow.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.